WITAMY W NASZEJ SZKOLE !!!
Owoce w szkole
zn_szkola_z_pozytywna_uwaga.jpg
 
Mleko w szkole        Owoce w szkole
odblaskowa_szkola_0.png
logo-na-strone-2_edited.jpg
Odblaskowa
szkoła
Idą Święta nie o smsie lecz o kartce pamiętaj
5-porcji-logo-small-color.png
hour-of-code-logo.png
Godzina kodowania

Nagłówek 1

NADCHODZĄCE WYDARZENIA
AKTUALNOŚCI
INFORMACJE
BIP-banner-1521813253.png

Pomoc dla koleżanki 

z Wysp Zielonego Przylądka

  PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

 

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję za zaangażowanie, wyrozumiałość oraz zrozumienie, a przede wszystkim ogrom życzliwości, która nieustannie buduje nasze wzajemne relacje. Możemy się nimi szczycić wszem i wobec, a to niewątpliwie wyróżnia naszą szkołę spośród innych. W mojej ocenie tak dobre stosunki są przede wszystkim wzorem dla naszych dzieci i jestem przekonana, że znajdą odzwierciedlenie w ich dorosłym życiu.

Dziękuję za nieodzowną pomoc i cierpliwość podczas zdalnego nauczania, które dla wszystkich było nowością i trudnym doświadczeniem. Cieszę się, że nasi uczniowie wspaniale poradzili sobie w tak wyjątkowym czasie! Wierzę, że nowy rok szkolny 2020/2021 przyniesie oczekiwany spokój i tradycyjne rozpoczęcie zajęć edukacyjnych.

Z okazji zbliżających się wakacji życzę Państwu radości i wypoczynku, pozwalającego zgromadzić pokłady energii, a także zdrowia, nad które, jak pisał Kochanowski, nie ma nic ani lepszego, ani droższego.

Z poważaniem

mgr Anna Dudzińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Królowej Polskiej

  O NASZYCH ABSOLWENTACH

Drodzy Uczniowie, tegoroczni absolwenci dzielnie pracowali do ostatniego dnia nauki w szkole! Macie z kogo brać przykład. Nie tylko przygotowywali się do egzaminu ósmoklasisty, ale również zakładali blogi, korzystając z darmowych serwisów WWW oraz portali internetowych.

Poniżej podajemy link do bloga Dawida Gronia:

https://dgb2c.wordpress.com/

Drodzy Absolwenci,

dotarliście do mety ważnego etapu życia. Musicie pamiętać, że do mety przybywa się tylko po to, aby wyruszyć w dalszą drogę. Sięgajcie więc po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że szczyty zdobywa się krok po kroku. Wielokrotnie dawaliście dowody, że nie boicie się wyzwań. Życzymy Wam dalszej wytrwałości, radości i sukcesów. Pamiętajcie o słowach Jana Pawła II: ,,Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

ŻYCZYMY POWODZENIA!

1/1

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Państwo,
26 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Królowej Polskiej odbędzie się rozdanie świadectw dla uczniów klas I - VIII. Tegoroczne spotkanie nie będzie mieć charakteru uroczystości, do jakiej wszyscy przywykliśmy, ponieważ w trosce o bezpieczeństwo jesteśmy zobligowani do przestrzegania wytycznych GIS i MEN w związku z COVID-19 (Obowiązują procedury jak podczas konsultacji i egzaminów). Mam jednak nadzieję, że te krótkie spotkania uczniów z wychowawcami dostarczą wszystkim niezapomnianych emocji.

 

Harmonogram odbioru świadectw:
9.00-9.30

Klasa 1 - sala nr 3
Klasa 2 - sala nr 2
Klasa 3 - sala nr 4
9.45-10.15
Klasa 4 - sala nr 7
Klasa 5 - sala nr 9
Klasa 6 - sala nr 2
Klasa 7 - sala nr 4
10.30-11.00
Klasa nr 8 - sala rekreacyjna

 

Na rozdanie dyplomów zapraszam również dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Królowej Polskiej w godz. 9.00-9.30 do sali nr 8.

Na prośbę księdza proboszcza pragnę również poinformować, że Msza Święta na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 25 czerwca o godz. 9.00 w kościele w Królowej Górnej.

 

Z poważaniem

mgr Anna Dudzińska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Królowej Polskiej

  SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym PINGWIN. Na poziomie klasy 8 szkoły podstawowej Dawid Groń otrzymał wyróżnienie, a na poziomie klasy 4 Gabriel Ruszkowicz. Obydwaj uczniowie uzyskali 7 miejsce. Z kolei na poziomie klasy 5 wyróżnienie otrzymał Oskar Wysowski, zajmując 10 miejsce. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

  MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

19 czerwca 2020 r. w odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowanym przez Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kamionce Wielkiej. Nasz uczeń klasy VIII - Mateusz Michalik zajął II miejsce. Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kamionka Wielka wręczył osobiście Pan Wójt - Andrzej Stanek i Pan Arkadiusz Nosal - młodszy brygadier.

  NA NOWYCH ZASADACH!

Drodzy Uczniowie, informujemy o otwarciu boiska wielofunkcyjnego przy naszej szkole na podstawie zarządzenia Dyrektora wprowadzającego nowy regulamin korzystania z tego obiektu. Regulamin ten jest dostępny tutaj.

  LAURKI Z OKAZJI TYGODNIA BIBLIOTEK

Z okazji Tygodnia Bibliotek uczniowie naszej szkoły wykonali piękne laurki oraz przesłali niezwykłe życzenia, za które bibliotekarz – Pani Anna Siedlarz bardzo dziękuje. 

 

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ?

Czytanie książek przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim rozwija słownictwo oraz wyobraźnię, a co za tym idzie sprawia, że stajemy się bardziej świadomi i pewni siebie. Kolejna kwestia, to pogłębianie wiedzy, a także poczucie produktywnego wykorzystania wolnego czasu. Uczniowie klasy V: Szymon Kłębczyk, Franek Wacławiak i Maciej Kiełbasa, odpowiadając na to pytanie, sporządzili piękne prezentacje podczas trwającego nauczania zdalnego.

Drogi Uczniu, możesz je oglądnąć, klikając na imiona chłopców.

NAUKA W CZASIE PANDEMII

Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej

w Królowej Polskiej!

Dziękujemy tym z Was, którzy podzielili się z nami zdjęciami w czasie nauki podczas pandemii. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Jesteście niezwykli! Znakomicie radziliście sobie z zadaniami, które do Was wysyłaliśmy! Pracowaliście bardzo intensywnie!

DLA RODZICÓW Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

W celu kontaktu z rodzicami dzieci z oddziału przedszkolnego podajemy e-mail: 

klasa0.super.misie@gmail.com 

W miesiącu marcu pedagog szkolny pracuje w środy w godzinach  

11.35 - 13.35

Co CYBERRODZICE powinni wiedzieć o aktualnie najpopularniejszych grach i aplikacjach, które są używane przez dzieci i młodzież

RODZICU ZAPOZNAJ SIĘ!!! 

Szkoła Podstawowa  w Królowej Polskiej

Królowa Polska 1                                                    Telefon: 18 445 60 12

33--334 Kamionka Wielka                                     adres mailowy: sp.krolowapolska@vp.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now